Ahmet KARADENİZ

İstanbul’ da doğdu. 1984 yılında Yıldız Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 1986 yılında İstanbul Teknik Üniversitesinden Yüksek Makine Mühendisi Diploması aldı.

1989 yılında Delphi Otomotiv İstanbul fabrikasına Üretim Mühendisi olarak katıldı.

1992 yılından itibaren Delphi Otomotiv Bursa Fabrikası’nda Teknik Müdür ve Üretim Müdürü olarak çalıştı.

1995 yılından itibaren sırasıyla Delphi Otomotiv İstanbul Fabrika Müdürü, Delphi Otomotiv Türkiye Operasyonları Kalite Müdürü, Delphi Otomotiv Doğu Avrupa Operasyonları Kalite Müdürü ve Delphi Otomotiv Avrupa Yan Sanayiler Kalite Müdürü olarak çalıştı.

2015 yılında Forchner Arnavutluk Genel Müdürü olarak çalıştı. 2017 yılından buyana sözleşmeli ISO 9001 baş denetçisi olarak çalışmaktadır.

Halen Sigma Center şirketinde Yönetim Sistemleri Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir

A.Salih ÖZCAN

İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Fakültesinden mezun oldu. İş hayatına Profilo Holding AEG Pemko da Üretim ve Bakım bölümlerinde yönetici olarak çalıştı. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesin de işletme yönetimi dalında master

Bora ÖZKULA

Bora ÖZKULA 1955 yılında doğdu. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi’nin Tiyatro Kürsüsü’nü bitirdi. Ankara’da bulunduğu yıllarda Ankara Deneme Sahnesi (ADS) Oyuncuları ve Ankara Sanat Tiyatrosu (AST) ile oyunculuğunu geliştirdi.

Aylin GÜNBEY

1992 yılında Yıldız Üniversitesi, Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 1994 yılında İTÜ Master hazırlık programı çerçevesinde 8 ay ingilizce ve 1995 yılında İngilterede 6 ay dil eğitimi aldı. 2006 yılında