Altı Sigma ile yönetimsel problemler kalmıyor

Altı Sigma ile yönetimsel problemler kalmıyor

Dinamikliği ve karmaşıklığı giderek artan piyasa ortamında, müşteri beklentilerini sürekli karşılayarak ayakta kalmak kuruluşlar için çok önemli bir gündem maddesi.

Bu ortamda kuruluşlar iç ve dış unsurlardan kaynaklanan onlarca hatta, yüzlerce problem ile boğuşarak üstesinden gelmeye çalışıyor. Oysa problemlerle mücadele etmek ve çözmek bilimsel ve sistematik yaklaşımları gerektirir. İşte bu noktada Sigma Cente, kuruluşların çalışanlarını problem çözme yaklaşımları ve teknikleri ile donatarak ve birlikte uygulayarak onları problem savaşçıları haline getiriyor.

Problem Savaşçıları, Milyonlar Kazandırıyor.

Sigma Center’in 12 yıldır Yalın 6 Sigma yaklaşımı ile yetiştirdiği Problem Savaşçıları kuruluşlarına milyonlar kazandırıyor. Aralarında; Aselsan, TC Merkez Bankası, THY, ECA, HYUNDAI, CROWN Bevcan, TÜBİTAK, Çalık Holding, Yeni Rakı, Kütahya Porselen, BAYER, DOĞTAŞ ve Uludağ Üniversitesi gibi kuruluşların da yer aldığı 900 den fazla kuruluşta Kalite ve Verimlilik Yönetimi konularında danışmanlık yapmış ve eğitimler vermiş olan Sigma Center Genel Müdürü Yılmaz Altaş’ a sorduk.

Röportajın geri kalanını okumak için Milliyet Gazetesi Web Sitesini ziyaret edebilirsiniz.

http://www.milliyet.com.tr/alti-sigma-ile-yonetimsel-egitim-2156661/

 

İlginizi Çekebilir

Yönetim Sistemleri Uzmanlık Programı Başlıyor

Hangi kuruluşta, sektörde, şehirde, ülkede çalışırsanız çalışın, hangi unvana sahip olursanız olun iş dünyasının ortak dili olan KALİTE’ yi öğrenin. Programın Amacı: Kalite Yöneticisi olmak isteyen katılımcılara, ISO 9001 Kalite

Otomotiv Sistemleri Uzmanlık Programı

Tarih/Saat Date(s) – 29/04/2016 – 04/05/2016 All Day Mekan Asia City Hotel, İstanbul Categories GKA Eğitimler Otomotiv üretimi ve yedek parça üreticilerinin kültürünü ve ortak dilini öğrenin. Programın Amacı: ISO/TS