ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

kariyer.net Kariyer.net
Kariyer.net, Türkiye’nin en büyük iş arama sitesidir ve hergün binlerce kişinin firmalarla irtibata geçmesine yardımcı olmaktadır. Yayına aldığı kariyerakademi.net web sitesinde bulunan yalın üretim, yönetim sistemleri konularındaki eğitim içeriklerinde Sigma Center ile işbirliği gerçekleştirmiştir.
minitab Minitab
Sigma Center Yönetim Sistemleri Ltd. Şti. minitab yetkili satıcıları arasında yer almaktadır. Minitab Yetkilendirilmiş Satıcısı olarak yıllardır sizlere bu değerli İstatistik Yazılımını Sigma Center güvencesi ve ayrıcalığı ile sunuyoruz. Lisans Teklifi Almak İçin Tıklayınız
proks belgelendirme PROKS Belgelendirme
PROKS Belgelendirme, küçük, orta ve büyük ölçekli yerli ve yabancı kuruluşlara hizmet vermekte olan, her türlü müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilecek yeterliliğe ve altyapıya sahip bir belgelendirme firmasıdır.
minitab OBEY Verimlilik
OBEY Verimlilik, değişik sektörlerdeki kuruluşlara yönetim danışmanlığı hizmeti vermektedir. Kalite Yönetim Sistemleri, Proses İyileştirme ve Üretim alanlarında kesintisiz tecrübe sahibi danışmanları ile hizmet vermektedir.
yakamoz Yakamoz.net
Yakamoz Yazılım, kurumlara özel yazılım geliştirme, web tabanlı programlar, portallar, kurumsal web siteleri hazırlama ve Linux çözümleri konularında faaliyet göstermektedir. Uludağ Üniversitesi Ulutek Teknoloji Geliştirme bölgesindeki Bursa ofisinde hizmet vermet veren Yakamoz.net, AltaSoft yazılımını Sigma Center ile birlikte geliştirmektedir.
darko global ingiltere DARKO Global İngiltere
DARKO Global, İran merkezli bir denetim-gözetim şirketidir. Dünyanın çeşitli ülkelerinde yer alan ofisleriyle müşterilerine hizmet vermekte ve hizmetleriyle müşterilerine dokunmaktadır.