Akdeniz ALTAŞ

Akdeniz ALTAŞ

Balıkesir’de doğdu. 2007 yılında Bursa Anadolu Lisesinden, 2013 yılında Koç Üniversitesi Makina Mühendisliği ve İşletme çift anadalı diploması ile mezun oldu. Koç Üniversitesinde öğrenimi sırasında bir dönemini Drexel Üniversitesi, Makina Mühendisliği bölümünde tamamladı.

Renault, Coşkunöz ve SigmaCenter’da kısa dönem stajlar yaparak Kaizen, 5S, Yalın proje çalışmaları gerçekleştirdi. ISO 9001:2015, Proses FMEA, Tasarım FMEA, Çevre Yönetim Sistemi ve İş Sağlığı Yönetim Sistemi eğitimlerine ve firmalardaki uygulamalarına/danışmanlıklarına katıldı.

Koç Üniversitesinden mezun olduktan sonra Accenture Danışmanlık firmasında Teknoloji Danışmanlığı alanında Teknoloji analisti olarak çalışmaya başladı. 2 sene sonra terfi alarak Teknoloji Danışmanı ünvanı ile 1 sene kariyerine devam etti. Accenture’da iş analizi, test, proje yönetimi ve ekip yönetimi konularında farklı görevlerde bulundu.

3 yıl Accenture’da çalıştıktan sonra şubat 2016’da SigmaCenter’da çalışmaya başladı. 2016 sonunda Florıda, USA ofisine geçiş yaptı. SigmaCenter’ın yurtdışına açılma projesi için çalışmalarını USA ofisi ile başlattı.

Ayrıca, Projelerin yönetimi, SigmaAkademi projesinin geliştirilmesi ve yönetimi konularında çalışmalarını sürdürmektedir.

 

İlginizi Çekebilir

Özkan CANDAN

Özkan CANDAN Sakarya’nın Geyve ilçesinde doğdu. 2011 yılında Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden mezun oldu.

Abdurrahman BALÇIK

1982 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Makine Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümünden mezun oldu.  TEK Afşin-Elbistan Termik Santralı tesislerinde 4 yıl çalıştı. Bu kuruluşta Üretim Mühendisi, Bakım Mühendisi ve Teknik Büro Mühendisi olarak

Dr. Hakan TURAN

Gaziantep’te doğdu. 2002 yılında Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde lisans eğitimini tamamladı. 2008 yılında University of East London’da International Business (Uluslararası İşletme-MBA) Bölümünden mezun oldu. 2014 yılında Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği