Ekrem AKIN

Mersin’de doğdu. 2008 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) İstatistik Bölümünden mezun oldu.

2007 – 2009 yıllarında SigmaCenter’ da uzman yardımcısı ve bilgi işlem sorumlusu olarak görev aldı. Bu sürede bir çok eğitime katıldı, bir çok danışmanlık projesinde uzman yardımcısı olarak görev aldı. 2008 yılında Amerika’ da katıldığı çalışma programı için 4 ay görevine ara verip geri döndükten sonra da yürüttüğü çalışmalara devam etti.

2009 yılında BARKO SHIPPING firmasında operasyon ve lojistik sorumlusu olarak görev aldı. Gemilerin limana gelişinden ayrılışına kadar olan bütün operasyonların takibi ve yürütülmesi, firma bünyesindeki COSCO, ADMIRAL ve SCI Hatları’ na ait  konteynerlerin tüm lojistik faaliyetlerinin gerçekleştirilmesinden sorumluydu.

2011 yılının başında tekrar SigmaCenter’ da Sigma Akademi E-eğitim projesi lideri olarak göreve başladı. 2012 yılında AltaSoft Entegre Yönetim Sistemleri Yazılımı projesi liderliğinde AltaSoft yazılımını geliştirdi. Halen Yönetim Sistemleri Uzmanı olarak kalite ve verimlilik yönetimi konularında danışmalık yapmakta ve eğitimler vermektedir.

Bugüne kadar aralarında Coats İplik, Tüp Merserize, Aksa Akrilik, Deva İlaç, ECA Valfsel, Bitlis Eren Üniversitesi, Balıkesir Meslek Yüksek Okulu, Eko Sinerji Elektrik, Güldoğan Tekstil, Esbir Metal, Küçükçalık Brode, Senkron Plastik, Nills Mobilya, Ada Koltuk, Need Mobilya, Tetri Bellus Mobilya, Gökşin İnşaat, ABM Kompozit, Bursa Spor, Yalın Software, Balcı Makine, Fama Sanayi, Bandırma Mermer,  Şener Mermer, Aksoy Mermer, Çiftyıldız Mermer, Elkar Mermer’ de yer aldığı pek çok kuruluşta kalite ve verimlilik yönetimi alanında projelere uzman, uzman yardımcısı ve tetkikçi olarak destek verdi.

İlginizi Çekebilir

Semih ÇELİK

1956 yılında Antalya da doğdu. İlk orta öğrenimini Antalya da gerçekleştirdi. 1974 yılında akşam Ticaret Lisesi başladı. Tam zamanlı olarak çalışma hayatına bu yıllarda girdi. Bursa İktisadi ticari ilimler Akademisinde

Zafer ZÖĞ

M. Zafer ZÖĞ 1982 yılında Fırat Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun oldu. İngiltere’de Reading Üniversitesinde uzmanlık yaptı. 1983-2005 yılları arasında Tarım ve Köyişleri Bakanlığında çalıştı. Yurtdışında ve yurtiçinde veteriner hekimlik ve

Bora ÖZKULA

Bora ÖZKULA 1955 yılında doğdu. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi’nin Tiyatro Kürsüsü’nü bitirdi. Ankara’da bulunduğu yıllarda Ankara Deneme Sahnesi (ADS) Oyuncuları ve Ankara Sanat Tiyatrosu (AST) ile oyunculuğunu geliştirdi.