Ege İhracatçılar Birliğinde “2020’li Yıllarda Yönetim Modelleri” Konulu Seminerimiz Yoğun Katılımla Gerçekleştirildi.

Ege İhracatçılar Birliğinde “2020’li Yıllarda Yönetim Modelleri” Konulu Seminerimiz Yoğun Katılımla Gerçekleştirildi.

Ege İhracatçı Birlikleri’nde “2020 Yıllarda Yönetim Modelleri” konulu seminerimiz gerçekleştirildi. Seminerde Entegre Yönetim Sistemlerinini geleceği konuşuldu. Endüstri 4.0, IOT ve Big Data gibi hayatımıza yeni giren konuların kalite yönetim sistemlerine etkisi hakkında bilgi verildi. Veri üretmenin yanı sıra, üretilen bu verilerin doğru analiz yapılması üzerine vurgu yapıldı. Veri analizi sırasında doğru istatiksel araçların kullanılmasının çok önemli olduğu paylaşıldı.

Birçok farklı sektörden önemli yöneticilerin yanısıra akademik olarak öğretim görevlilerinin de katıldığı seminerimize yoğun ilgi ve taleplerinizden dolayı teşekkür ederiz.

Ege İhracatçı Birlikleri ile işbirliği içerisinde gerçekleştireceğimiz seminerlerimizin organizasyonuna devam edilecektir.

İlginizi Çekebilir

Sigma Center değer katmaya devam ediyor.

Değerli Paydaşlarımız. KOSGEB tarafından KOBİ Proje Destek Programı Kapsamında Kurumsallaşma ve Markalaşma adı altında yayınlamış olan proje çağrısına toplam 2345 başvuru alınmıştır. Yapılan değerlendirme neticesinde; 686 adet Kurumsallaşma, 213 adet