EĞİTİM HİZMETLERİMİZ

yalın üretim eğitimleri Yalın Üretim Eğitimleri
Yalın dönüşümü gerçekleştirmek isteyen kuruluşlarda, gerekli olan kültürel değişimi başlatmak için yalın üretim yaklaşımlarını, prensiplerini ve hedeflerini katılımcılara aktarmak. Yalın Üretimin temel taşı olan israfın anlaşılmasını sağlamak amacıyla düzenlenmektedir.
Yalın Üretim, 5S, VSM, Kaizen, TPM, SMED, Kanban, Poka Yoke, Temel Problem Çözme Teknikleri
yalın 6 sigma eğitimleri Yalın Altı Sigma Eğitimleri
Kuruluşlar verimliliklerini dolayısıyla rekabet güçlerini arttırabilmeleri için ekip bazlı iyileştirme çalışmalarını alışkanlık haline getirmelidir. Bütün faaliyetlerinde sürekli iyileştirmeyi hedefleyen ve bu iyileştirmeleri ekipler halinde, bilimden yararlanarak ve proje bazlı yürütmek isteyen kuruluşlar Yalın 6 Sigma yaklaşımını benimsemelidir.
Yalın 6 Sigma, Yeşil Kuşak, Kara Kuşak, DOE, Temel İstatistik, Hipotez Testleri, Regresyon, Korelasyon ve Varyans, Grafiksel Veri Analizi
minitab eğitimleri Minitab Eğitimleri
Minitab bir İstatistik yazılımıdır (Statistical Software). Minitab İçinde yaşadığımız hayat ve sürdürdüğümüz işler rastlantısaldır ve değişkendir. Tüm değişkenleri sabit tutamadığımız sürece (ki bu laboratuvar ortamı dışında pek mümkün görünmemektedir) istatistiksel araçlardan yararlanarak bilgi üretmeye ve bu bilgilerden faydalanmaya çalışırız.
Modül-1, Modül-2, Modül-3
yeniden yapılandırma eğitimleri Yeniden Yapılandırma Eğitimleri
Tepe yönetim, kuruluşun gelecekte ulaşmak istediği yeri (Vizyon) ve varoluş nedenini (Misyon) belirlemelidir. Tepe yönetim ayrıca, kuruluşu vizyonuna ulaştırmak için kısa ve orta vade hedeflerini ve farklı konulardaki niyetini ve yaklaşımlarını (Politikalar) belirlemelidir. Belirlenen politikalar çalışanlar ile paylaşılmalıdır.
Stratejik Planlama Eğitimleri, Süreç Yönetimi Eğitimi, Tedarik Zinciri/Lojistik Eğitimleri
yönetim sistemleri eğitimleri Yönetim Sistemleri Eğitimleri
Son yıllarda yaşanan olağanüstü değişiklikler sonucu dünya küçüldü ve tek pazar haline geldi. Her türlü ürün dünyanın farklı noktalarında üretilir ve tüketilir oldu. Bu da global üretimi, global tüketimi ve global rekabeti getirdi. Aynı ürünler çok farklı ülkelerde üretilir ve tüketilir oldu. Farklı ülkede milyonlarca firma birbirlerinin rakibi oldu.
ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 50001, ISO 10002, SA 8000
otomotiv eğitimleri Otomotiv Sistemleri Eğitimleri
Katılımcılara, otomotiv üretimi ve ilgili tedarikçileri arasında ortak bir dil olan ISO/TS 16949:2009 Kalite Yönetim Sistemi Teknik Şartnamesi hakkında temel bilgileri vermek. Uygulama aşamasında ISO/TS 16949:2009’un şartlarının doğru yorumlanmasını ve anlaşılmasını sağlamak, otomotiv sistemlerinin gerekliliklerinin anlaşılmasını sağlayacak eğitimleri sunmak.
IATF 16949, İç Tetkikçi, Proses FMEA, Tasarım FMEA, İPK, MSA, APQP, PPAP, Global 8D
gıda güvenliği eğitimleri Gıda Güvenliği Eğitimleri
Katılımcıların, insan sağlığına yönelik gıda güvenliği ile ilgili fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik tehlikeleri önlemeyi, yok etmeyi veya belirli seviyelere indirmeyi amaçlayan bir gıda güvenliği yönetim sistemi olan ISO 22000 Sistemi’nin nasıl kurulacağı ve yönetileceği konusunda temel bilgilendirilmelerini sağlamak.
ISO 22000, HACCP, İç Tetkikçi, BRC, IFS, Hijyen, ISO 22000 Baş Denetçi
teknik eğitimler Teknik Eğitimler
Teknik resim müşteri siparişi ile başlayan ve tasarım-kalite-üretim ile devam eden günümüz endüstriyel yapılanması çerçevesinde birimler arası iletişimi sağlar, çoğu zaman bu amaca yönelik tek dokümandır. Dolayısıyla tasarım-üretim-kalite- satış sürecinde rol alan ve teknik resimle şöyle ya da böyle ilgisi olan kişiler bu standartları bilmek ve anlamak zorundadır.
Geometrik Boyutlandırma ve Toleranslandırma Eğitimi
kişisel gelişim eğitimleri Kişisel Gelişim Eğitimleri
Bireysel gelişimize fayda sağlayacak eğitimlerimiz ile birlikte toplumda ve iş hayatınızda farkedilir bir birey olmanız hiç zor değil. Günümüz dünyasında bir kişiyi etkilemek için sadece ilk 5 saniyeye sahipsiniz. İlk 5 saniyeyi kazanmak için alabileceğiniz eğitimlerimiz bu başlıkta sunulmaktadır.
Etkili İletişim İçin Beden Dili ve Diksiyon Eğitimi
ce işareti eğitimleri CE İşareti Eğitimleri
CE İşareti Fransızca “Conformité Européenné” kelimelerinin baş harflerinden oluşmuştur. Anlamı ise “Avrupa’ya Uygunluk” u ifade etmektedir. CE İşareti malların serbest dolaşımını sağlayabilmek amacıyla Avrupa Birliği’nin, 1985 yılında oluşturduğu “Yeni Yaklaşım” çerçevesinde uygulanan bir sağlık ve güvenlik işaretidir.
Mermer Üreticilerinde CE İşareti Eğitimi
Uzmanlık programları Uzmanlık Programları
Kalite, yalın üretim, yalın 6 sigma ile ilgili hazırlanmış olan eğitim içerikleriyle sunulan eğitimler hem örgün hem online eğitim altyapısıyla desteklenmektedir. Katılım gösterilen eğitim sonucunda uzmanlık sınavını geçen katılımcı ilgili eğitimin uzmanlık sertifikasına hak kazanır.
proje yönetimi eğitimi Proje Yönetimi Eğitimi
Proje Yönetimi Eğitiminin hedefi bir disiplin ve uzmanlık alanı olarak proje yönetiminin planlanan sonuçlara daha uygun maliyetle ve zaman kaybetmeden başarılı projeler hazırlanmasını sağlamak ve proje yönetiminin tüm boyutlarını katılımcılara aktarmak ve onların süreç hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamaktır.