Gökhan YILDIZ

Bursa’da doğdu. 2006 yılında Yalova Fen Lisesi’nden, 2011 yılında Uludağ Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Lisans bitirme tezi konusunu “Tekstil İşletmelerinde Yalın Üretim Çalışmaları” olarak tamamladı. Aynı yıl Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nü bitirdi. 2015 yılında Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Mühendislik Yönetimin’den yüksek lisansını bitirdi. Yüksek lisans bitirme tezi konusunu “Altı Sigma” olarak tamamladı.

Hugo Boss Tekstil, Savcan Tekstil ve Ormo Yün İplik A.Ş.’de staj yaparak Yalın Altı Sigma, 5S, Kaizen proje çalışmalarını gerçekleştirdi. 2011 yılında Hugo Boss Tekstil’de Grup Lideri olarak işe başladı. 4 yıl boyunca Üretim Mühendisliği ve Grup Liderliği pozisyonlarında görevler aldı. Bu süre boyunca üretimdeki birçok Yalın Altı Sigma projelerine aktif olarak katılım sağladı. 2015 yılında Ormo Yün İplik San. Ve Tic. A.Ş.’de Yalın Üretim Mühendisi olarak işe başladı. Bu firmada Yalın Üretim ve Altı Sigma Tekniklerini kullanarak yeni bir kültür yaratmada aktif rol aldı. Yalın Altı Sigma Yeşil Kuşak, Kara Kuşak ve Uzman Kara Kuşak eğitimlerini bu firmada tamamladı. Firma içinde Yalın Altı Sigma, 5S, Kaizen eğitimlerini kendisi düzenledi ve eğitimler verdi.

Otonom Bakım, SMED, 5S içeren Yalın Üretim projelerine destek verdi. ISO 9001:2015 ve ISO 27001 çalışmalarında aktif rol alıp, iç tetkikçi eğitimlerini tamamladı. 2016 yılında Dış Ticaret Uzmanlığı eğitimini tamamladı ve firma içindeki Lojistik Projelerine destek verdi.

2017 yılında Sigma Center Yönetim Sistemleri Ltd. Şti’de Yalın Altı Sigma Uzmanı olarak işe başladı. Halen aktif olarak Sigma Center’da çalışmaktadır.

Yalın Altı Sigma eğitimlerinin dışında; İleri Excel ve Makro Excel, Problem Çözme Teknikleri, Bireysel Liderlik ve Kendini Tanıma, Marka Yönetimi, İş Süreçleri Yönetimi, İş Gücü Planlama, Refa ve Birim Zaman, Strateji Yönetimi, Kalite Yönetimi eğitimlerini almıştır.

Eğitim ve danışmanlık referansları: TÜPRAŞ – Yalın 6 Sigma Yeşil Kuşak, TPM,  SABAF Beyaz Eşya Parçaları Ltd. Şti. – Yalın Üretim ve 5S, Problem Çözme Teknikleri, KLIMASAN – Proses FMEA, BERICAP – Yalın 6 Sigma Sarı Kuşak, Yalın 6 Sigma Yeşil Kuşak, YATAŞ – Yalın 6 Sigma Yeşil Kuşak, Sabancı Holding – KORDSA – Yalın 6 Sigma Yeşil Kuşak, SIEMENS – Prysmian Kablo – Yalın Üretim ve 5S, Ege İhracatçı Birlikleri – OPEX Günleri (Yalın Üretim, 5S, Kaizen, Problem Çözme Teknikleri), KİLSAN San. ve Tic. A.Ş. – Yalın Üretim ve 5S, DİKTAŞ – Yalın 6 Sigma Yeşil Kuşak, Sarı Kuşak, 5S, Dedem Mekatronik – Yalın Üretim ve 5S, KREA Makine – Yalın Üretim ve 5S, SÖKTAŞ – Yalın 6 Sigma Sarı Kuşak, Yalın 6 Sigma Yeşil Kuşak, DİNARSU – Yalın Üretim ve 5S.

İlginizi Çekebilir

Aylin GÜNBEY

1992 yılında Yıldız Üniversitesi, Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 1994 yılında İTÜ Master hazırlık programı çerçevesinde 8 ay ingilizce ve 1995 yılında İngilterede 6 ay dil eğitimi aldı. 2006 yılında

Hüseyin GÜNDÜZ

Balıkesir’de doğdu. 1993 yılında Uludağ Üniversitesi Balıkesir Mühendislik  Fakültesi, Makine Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 1995 yılında Bursa’ya yerleşti  ve B-Plas şirketinde Bakım sorumlusu olarak işe başladı. Bu dönemde firmanın ISO

Zafer ZÖĞ

M. Zafer ZÖĞ 1982 yılında Fırat Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun oldu. İngiltere’de Reading Üniversitesinde uzmanlık yaptı. 1983-2005 yılları arasında Tarım ve Köyişleri Bakanlığında çalıştı. Yurtdışında ve yurtiçinde veteriner hekimlik ve