İnsan Kaynakları Danışmanlığı

İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIĞI

Sayfamızda yer alan insan kaynakları danışmanlığı faaliyetleri, çözüm ortağımız INDENSE İnsan Kaynakları tarafından gerçekleştirilmektedir. Aşağıda insan kaynakları danışmanlığı konu başlıklarını bulabilirsiniz.

ik yönetimi

İnsan Kaynakları Yönetimi

Günümüzde, insan kaynakları yapılanmasını tamamlamış firmalar, personel sorunları için kendilerini hazırladıkları gibi, insan kaynakları yönetim araçları olan performans yönetimi, kariyer yönetimi, ücret yönetimi ve motivasyon araçlarından yararlanarak geleceği planlamaktadırlar.
performans yönetim sistemi

Performans Yönetimi

Performans Yönetim Sistemi; Statik bir değerlendirme faaliyeti değil, dinamik bir süreçtir. Bu süreç çalışanların performanslarını planlama, değerlendirme ve geliştirmeyi amaçlamaktadır. Performans yönetimi süreci, bir örgütün sürekli gelişmesini sağlayacak etkinliklerinin planlanmasını, uygulanmasını ve kontrol edilmesini kapsar.
insan kaynaklari denetimi İnsan Kaynakları Denetimi
İyi işletilen ve yönetilen bir İK departmanı çalışanların moralini yükseltebilir, personel devir oranını azaltabilir, bir işin düzgün ve birçok konuda rekabetçi olmasını sağlayabilir. Çalışanlar bir firmanın en değerli varlıkları olarak görülmeli ve buna göre davranılmadır.
personel seçme ve yerleştirme Personel Seçme ve Değerlendirme
Firmalar, kendi organizasyonlarına, faaliyetlerine uygun işgücü ile çalıştıklarında diğer kuruluşlar karşısında rekabet edebilir duruma gelmektedirler. Bu yapının oluşturulması personel seçimindeki başarıyla doğru orantılıdır.
iş hukuku İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku
Personelin verimli çalışmasını ve özlük işlerini düzenleyen iş yasası ve Sosyal Güvenlik Yasası firmaların en önemli yönetim araçlarından birisidir.Firmaların personel alma kararından başlayıp çalışma döneminin sonuna kadar olan süreyi iyi planlayıp zamanında tedbir almalı ve Etkin dokümantasyon hazırlamaları gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir

KAYNAK TEKNİKLERİ DANIŞMANLIĞI

EN 1090 EN 1090 standartı çelik ve alüminyum yapıların inşasını ve uygunluk değerlendirmesini yöneten bir standart olup içerisinde bölümlendirilmiştir. EN 15085 Demiryolu araçları, demiryolu araçlarının parçaları ve bu araçlarla ilgili

Turquality Danışmanlık

Yurt Dışı Global pazarda Türk Markalarının rekabet gücünü artırmak için firmaların potansiyel markalarının desteklendiği dünyada ilk kez uygulanan Marka Desteği programıdır. Ekonomi Bakanlığı markaları, bu program kapsamında,  Yurt Dışı tescil işlemleri,

EN 15085

Demiryolu araçları, demiryolu araçlarının parçaları ve bu araçlarla ilgili hizmetin Avrupa ülkelerine ihraç edilebilmesi için bu alanlarda faaliyet gösterecek şirketlerin uluslararası standartlarda belgelendirilmiş almaları gerekmektedir. İşte bu belge EN 15085