İnsan Kaynakları Danışmanlığı

İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIĞI

Sayfamızda yer alan insan kaynakları danışmanlığı faaliyetleri, çözüm ortağımız INDENSE İnsan Kaynakları tarafından gerçekleştirilmektedir. Aşağıda insan kaynakları danışmanlığı konu başlıklarını bulabilirsiniz.

ik yönetimi

İnsan Kaynakları Yönetimi

Günümüzde, insan kaynakları yapılanmasını tamamlamış firmalar, personel sorunları için kendilerini hazırladıkları gibi, insan kaynakları yönetim araçları olan performans yönetimi, kariyer yönetimi, ücret yönetimi ve motivasyon araçlarından yararlanarak geleceği planlamaktadırlar.
performans yönetim sistemi

Performans Yönetimi

Performans Yönetim Sistemi; Statik bir değerlendirme faaliyeti değil, dinamik bir süreçtir. Bu süreç çalışanların performanslarını planlama, değerlendirme ve geliştirmeyi amaçlamaktadır. Performans yönetimi süreci, bir örgütün sürekli gelişmesini sağlayacak etkinliklerinin planlanmasını, uygulanmasını ve kontrol edilmesini kapsar.
insan kaynaklari denetimi İnsan Kaynakları Denetimi
İyi işletilen ve yönetilen bir İK departmanı çalışanların moralini yükseltebilir, personel devir oranını azaltabilir, bir işin düzgün ve birçok konuda rekabetçi olmasını sağlayabilir. Çalışanlar bir firmanın en değerli varlıkları olarak görülmeli ve buna göre davranılmadır.
personel seçme ve yerleştirme Personel Seçme ve Değerlendirme
Firmalar, kendi organizasyonlarına, faaliyetlerine uygun işgücü ile çalıştıklarında diğer kuruluşlar karşısında rekabet edebilir duruma gelmektedirler. Bu yapının oluşturulması personel seçimindeki başarıyla doğru orantılıdır.
iş hukuku İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku
Personelin verimli çalışmasını ve özlük işlerini düzenleyen iş yasası ve Sosyal Güvenlik Yasası firmaların en önemli yönetim araçlarından birisidir.Firmaların personel alma kararından başlayıp çalışma döneminin sonuna kadar olan süreyi iyi planlayıp zamanında tedbir almalı ve Etkin dokümantasyon hazırlamaları gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir

BRC British Retail Consortium

BRC BRITISH RETAIL CONSORTIUM BRC Nedir? Pek çok ülke tarafından kabul gören BRC standardı, gıda güvenliğinin gelişmesine katkıda bulunmak ve uluslararası geçerliliği olan bir yapı meydana getirmek amacıyla İngiliz Perakendeciler

Kaynak Mühendisliği Hizmetleri

Kaynak mühendisliği çalışmaları kapsamında birçok konuda işletmenize destek veriyoruz. Başlıca hizmetlerimiz; Tedarikçilerinizin veya potansiyel tedarikçilerinizin denetlenmesi ve raporlanması Üretim süreçleriniz içerisindeki tüm kaynaklı imalat operasyonlarınıza destek sağlama Kaynaklı imalat sahasının

ISO 10002

ISO 10002 – MÜŞTERİ ŞİKAYETLERİ YÖNETİM SİSTEMİ ISO 10002 Nedir? Müşteri şikayetlerinin ele alınması bir süreçtir ve üreticiler ile müşterilerin ihtiyaçlarını yansıtır, iletişimi artırır. Şikayetleri ele alma yoluyla elde edilen