İrem SAYIK YILDIZ

Mersin’de doğdu. 2007 yılında Mersin 19 Mayıs Anadolu Lisesinden, 2011 yılında Uludağ Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun oldu. Uludağ Üniversitesi öğrenimi sırasında Sompo Japan Sigorta Ege Bölge Müdürlüğünde Müşteri İlişkileri Yönetimi üzerine stajını yaptı. Lisans bitirme tezi konusunu İnovasyon olarak tamamladı. 2012 yılında İnsan Kaynakları Yönetimi eğitimi aldı.

Sompo Japan Sigorta Ege Bölge Müdürlüğünde 2012 yılında Müşteri İlişkileri Yönetimi bölümünde işe başladı. 2 yıl boyunca bölgenin anlaşmalı bankalarıyla müşteri ilişkileri yönetimini ve teknik süreç kontrollerini sağladı.

2014 yılında İzmir Arkas Holding’de Uzman Yardımcısı olarak işe başladı. Satış ekibi ile beraber müşteri talepleri doğrultusunda fiyat teklifleri sunarak teknik bilgi akışını yönetti.Aynı zamanda satış hedeflerini gerçekleştirmek için teknik operasyonların hızlanmasına destek olup, satış sorumlusu ile gerekli koordinasyonu sağladı. Bu süreçte AS400, Aznet, SFS, TronWeb, Vizyoneks, Oracle,Swep programlarını aktif olarak kullandı.

Milli Eğitim onaylı İnsan Kaynakları Yönetimi ve SEGEM (Teknik Personel Yeterlilik) sertifikaları dışında İstanbul İşletme Enstitüsü’ne bağlı 360 Derece Performans Değerlendirme, CRM, Etkili İletişim Becerileri, Kişisel Markalaşma, Satış Pazarlama Teknikleri eğitimlerini tamamladı.

2018 yılında Sigma Center Yönetim Sistemleri Ltd. Şti.’de Yönetim Sistemleri Uzman Yardımcısı ve Yönetim Sistemleri Satış Sorumlusu olarak işe başladı.

Halen aktif olarak Sigma Center firmasında çalışmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Özkan CANDAN

Özkan CANDAN Sakarya’nın Geyve ilçesinde doğdu. 2011 yılında Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden mezun oldu.

A.Salih ÖZCAN

İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Fakültesinden mezun oldu. İş hayatına Profilo Holding AEG Pemko da Üretim ve Bakım bölümlerinde yönetici olarak çalıştı. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesin de işletme yönetimi dalında master

Ömer ATALAY

Ömer ATALAY 1959 Eskişehir doğumlu olan Ömer ATALAY 1981 de İTÜ Makina fakültesinden lisans, 1987yılında Manchester Üniversitesi – İngiltere’ den Yüksek lisans derecesi aldı. 1981-86 Yılları arasında Eskişehir’ de gıda sektöründe