Online Eğitimler

ONLİNE EĞİTİMLER

SigmaAkademi®, SigmaCenter® tarafından, 2011 yılında tamamlanmış bir Online Eğitim sitesidir.

SigmaCenter® olarak, SigmaAkademi® ile, 1999 yılından bu zamana kadar kazandığımız birikim ve tecrübelerimizi katarak nitelikli bir eğitim ve deneyim paylaşım altyapısı oluşturduk ve bunu internet ortamına taşıdık. Bu sayede sunduğumuz hizmetler herkes tarafından her zaman ve her yerden ulaşılabilir hale geldi.

Eğitim altyapımız sayesinde; SigmaAkademi®’ de, Kalite ve Verimlilik konularında Online Banttan ve Canlı Eğitimler, Uzmanlık Programlarına ve yetkinliğinizi test edebilmek için eğitimlerimizin online sınavlarına ulaşabilirsiniz.

yapı malzemeleri ce işareti Online Banttan Eğitimler
Banttan eğitimler ile, birçok eğitimi zaman ve mekan sınırlaması olmadan 2 ay boyunca istediğiniz kadar dinleme şansı elde edersiniz. Eğitmenimiz ile sunumunun senkronize bir halde ilerlediği eğitimlerle eğitim tarihi belirlemek tarihe karışıyor.
uzmanlık programları

Uzmanlık Programları (Webinar)

Uzmanlık programları webinar şeklinde sunulmaktadır. Katılımcı webinar ile canlı bağlantı sayesinde uzaktan eğitim alır. Anlık olarak sormak istediği soruları sorabilir. Bununla beraber dersi kaçıranlar eğitim kayıtlarını tekrardan izleyebilir ve ders dışında da soru sorma şansına sahiptirler.
online alışveriş Online Alışveriş
Sigma Akademi online alışveriş ile ihtiyacınız olan kaynakları satın alabilirsiniz. Firmanızda kullanmak üzere afişler, sistem dokümanları, eğitim sunumları, eğitim cdleri, kitaplar vb. daha fazlası için linki takip edin.