Proje Yönetimi Eğitimleri Başlıyor

Eğitim Hedefi

Proje Yönetimi Eğitiminin hedefi bir disiplin ve uzmanlık alanı olarak proje yönetiminin planlanan sonuçlara daha uygun maliyetle ve zaman kaybetmeden başarılı projeler hazırlanmasını sağlamak ve proje yönetiminin tüm boyutlarını katılımcılara aktarmak ve onların süreç hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamaktır.
Eğitim sonunda dinleyiciler:
• Projenin hedeflerine uygun olarak planlama yapmanın öneminin farkına varırlar
• Kapsam, zaman ve maliyet temel çizgileri içerisinde projeyi nasıl yöneteceğinizi ve bu kavramların önemini öğrenirler.
• Proje ilerlerken, projenizi nasıl kontrol edeceklerini planlanan ve gerçekleşenleri nasıl takip edeceğini ve bu sırada projenin kalite gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını nasıl kontrol edeceğini öğrenirler.
• Projenizi nasıl dokümante edeceğini projeden elde edilen kazanımların sonraki projelere nasıl aktaracağınızı ve nasıl kullanacağınızı öğrenirler.
Ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki eğitimlerimize tıklayınız.

Eğitmen: Kemal ATAN
Süre: 1 Gün (8 Saat)

İlginizi Çekebilir

Kariyer.net’te online eğitim satışlarımız başlamıştır

Sigmaakademi.com adresi üzerinden yayınlanan online eğitimlerimiz artık Kariyer.net üzerinde yer alan Kariyer Akademi’de de yayına girmiştir. Eğitimlerimizi ister Sigma Akademi isterseniz de Kariyer Akademi üzerinden satın alabilirsiniz.

Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü Nedir?

Yetkilendirilmiş Yükümlü ve Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü nedir? Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası nasıl alınır? Yapılması gereken uygulamalar nelerdir? Yetkilendirilmiş Yükümlü Uygulaması nedir? Gibi soruların yanıtlarını ve AltaSoft Yönetim Sistemleri Yazılımı ile işinizi