Online 6 Sigma Yeşil Kuşak Eğitimi Yayınlandı

Online 6 Sigma Yeşil Kuşak Eğitimi Yayınlandı

yeşil kuşak eğitimiGünümüzde düşük maliyetle yüksek kalitede üretim ve/veya hizmet yapmak zorunlu hale gelmiştir. 6 Sigma bu zorunluluğu karşılayabilmenizi sağlayacak alternatifi olmayan tek yönetim modelidir. Aynı zamanda bir mükemmellik felsefesi olan Altı Sigma, küçük küçük yapılan iyileştirmelerle yetinmekle kalmayıp ani sıçramalarla iyileştirmeler de yapar. Online olarak gerçekleştireceğimiz 6 Sigma Yeşil Kuşak Eğitimi katılımcıları 6 Sigma’nın araçları ve metodları ile donatıp, kuruluşlarında yaptıkları projeler ile katılımcılarını problem savaşçıları haline getirecek ve kendilerini birer 6 Sigma Yeşil Kuşak sahibi yapacaktır.

Online Yeşil Kuşak Eğitimi

6 sigma kitabı

Online 6 Sigma Yeşil Kuşak Eğitimi’ne sahip olduktan sonra, bu eğitime tam 365 gün boyunca hesabınızdan dilediğiniz her an ve her

hangi bir cihazdan hiçbir program yüklemeden ulaşabileceksiniz. SigmaAkademi.com üzerinden yayınlanan Online Yeşil Kuşak Eğitimi‘ne bilgisayarınızdaki herhangi bir tarayıcıdan ve kullanmakta olduğunuz  mobil cihazlarından, hiçbir program yüklemeden erişim sağlayabilirsiniz.

Eğitimi satın aldıktan sonra kargo adresinizi bize ilettiğiniz takdirde eğitimdeki slaytları içeren 6 Sigma Kuşak Programı Araçlar ve Yöntemleri Kitabı ücretsiz olarak gönderilecektir.

Online Altı Sigma Yeşil Kuşak Eğitimi Tanıtımı

Eğitimin Hedefi:

Katılımcıların firmalarında somut iyileştirmeler yapmasını sağlayacak her türlü 6 Sigma aracını ve metodunu öğretmek. Kendilerini kuşak kazanmış birer problem savaşçısı haline getirmek.

Eğitimde Yer Alan Konular:

 • Altı Sigma ve tanım ve kavramları,
 • Müşterinin sesi (QFD – Kalite Fonksiyonu yayılımı)
 • Temel istatistik ve grafikler,
 • Olasılık, dağılım modelleri
 • Trend ve Tahmin
 • Proses Yeterlilik
 • Kontrol-Teknoloji Matrisi
 • Hipotez testleri (t-testi, Ki-Kare, ANOVA)
 • Basit ve Çoklu Regresyon
 • Faktöryel Deney Tasarımları
 • İstatistiksel Proses Kontrol
 • Ölçüm Sistemleri Analizi (MSA)

Eğitime Kimler Katılmalı:

Orta ve üst kademeli yöneticiler eğitime katılabilir.

Video Süresi:

Eğitimde bulunan videoların toplam süresi 13 Saat 52 Dakikadır.

Sertifika Bilgileri:

SigmaAkademi.com üzerinden alacağınız eğitimi tamamladıktan sonra online olarak gireceğiniz sınavda 70 veya üzeri puan alırsanız Başarı Sertifikası almaya hak kazanacaksınız. 70 puan barajına ulaşamayan kullanıcılar ise 6 Sigma Yeşil Kuşak Araç ve Yöntemleri Eğitimi’ne Katılım Sertifikası alabilirler.

Not: Online sınavımızı 2 kere tekrarlama hakkına sahipsiniz.

6 Sigma Yeşil Kuşak Sertifikasyonu:

Bir Yeşil Kuşak olmanız için, yani yeşil kuşak sertifikasyonu alabilmeniz için ise yapmanız gereken iki şey vardır. Birincisi SigmaAkademi.com üzerinden aldığınız eğitimi tamamlayıp sınavda 70 puan ve üzerine bir not almaktır. İkincisi ise eğitimde öğrendiğiniz teknikler ile bir proje tamamlamanız. Yapmış olduğunuz projenin somut iyileştirmeler kazandırması beklenmektedir. Dolayısıyla projelerinizin Uzman Karakuşak eğitmenimiz tarafından onaylanması gerekmektedir.6 Sigma Yeşil Kuşak Sertifikasyon programını alarak uzmanımızdan destek alabilirsiniz.

Yapacağınız proje ile ilgili proje incelenmesi, onaylanması ve desteği için 5 saat Uzman Karakuşağımız ile uzaktan bağlantı yöntemi ile danışmanlık hizmeti sağlamaktayız. Projenizi geliştireceğiniz 6 ay süre içerisinde birer saatlik canlı uzaktan bağlantılar yapmak için sistemde bulunan randevu formunu doldurmanız yeterli olacak. Randevu formu onayı ve uzaktan bağlantı için teknik ekibimiz size yardım edecek.

6 Sigma Yeşil Kuşak Sertifikasyonunu aldıktan sonra Yeşil Kuşak ünvanına sahip bir problem savaşçısı olacaksınız.

İlginizi Çekebilir

Tekstilde Yalın 6 Sigma

Tekstil sektöründe Yalın Üretim ve Yalın 6 Sigma eğitim ve danışmanlıklarımız hızla devam ediyor. Eğitim ve danışmanlık faaliyetlerine devam ettiğimiz kuruluşlar: AKSA Akrilik Kimya Coats İplik Yataş Yatak ve Yorgan

Web Tabanlı Entegre Yönetim Sistemleri Yazılımı

Yönetim Sistemlerinin uygulanmasında ve sürdürülmesinde çok önemli sıkıntılar ve kayıplar yaşanmaktadır. Altasoft bu sıkıntıları ve kayıpları en aza indiren çözümleri içeren bir yazılımdır. Çok sayıda Yönetim Sistemi uzmanının tecrübe ve

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi

ISO 9001:2015 ile birlikte hayatımıza kalıcı olarak giren risk temelli düşünce ile süreç yaklaşımı konusunda bilgi almak isteyen herkesin katılabileceği bir eğitimdir. Yaklaşan ISO 9001:2015 Eğitimleri BURSA 09-10 Kasım 2017 09:30