0224 232 22 73
info@sigmacenter.com.tr
LinkedinYoutubeInstagramFaceBookTreads
logo

Çözüm Ortaklarımız

Sigma Center, kendi uzmanlık alanlarının yanında farklı alanlarda da çeşitli çözüm ortaklarıyla hizmet sağlamaktadır.

cozum-ortaklari
Kariyer.net

Kariyer.net, Türkiye’nin en büyük iş arama sitesidir ve hergün binlerce kişinin firmalarla irtibata geçmesine yardımcı olmaktadır. Yayına aldığı kariyerakademi.net web sitesinde bulunan yalın üretim, yönetim sistemleri konularındaki eğitim içeriklerinde Sigma Center ile işbirliği gerçekleştirmiştir.

cozum-ortaklari
Minitab

Sigma Center Yönetim Sistemleri Ltd. Şti. Minitab yetkili satıcıları arasında yer almaktadır. Minitab Yetkilendirilmiş Satıcısı olarak yıllardır sizlere bu değerli İstatistik Yazılımını Sigma Center güvencesi ve ayrıcalığı ile sunuyoruz. Lisans Teklifi Almak İçin Tıklayınız

Lisans Teklifi Almak İçin Tıklayınız
cozum-ortaklari
Hibe Destek

Hibe ve Destekler ile ilgili Türkiye’nin Proje Platformu olma iddiasıyla yola koyulan Hibe Destek, özel sektör, kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşları için çeşitli ulusal ve uluslararası fon kaynaklarına erişim amacıyla araştırma, danışmanlık ve projelendirme hizmeti veren sınaî danışmanlık sektöründe 27. yaşına yaklaşan bilgi ve tecrübesini Sigma Center ile olan işbirliği ile daha geniş kitlelere yaymayı amaçlamaktadır.

Beraber Çalışalım
Başvuru türünü seçiniz